Podwykonawcy


Serwis dla podwykonawców GDDKiA:
https://www.gov.pl/web/gddkia/dla-wykonawcy-i-podwykonawcow

Zestawienie Podwykonawców


L.p. Pełna nazwa podmiotu Ogólny opis zakresu prac i / lub robót
1 P.P.H.U. "SKALEC" Józef Skalec
42-230 Koniecpol
ul. Przedmieście Przysieka 12
Kompleksowa wycinka drzew, krzewów, zagajników wraz z utylizacją
2 Enviesa Sp. z o.o. Sp.k.
44-100 Gliwice, ul. Toruńska 4
Kompleksowa przebudowa sieci wysokiego napięcia w zakresie:
- usunięcia kolizji 01/WN 110 km w km 115+740 do 115+760
- usunięcia kolizji 02/WN 110 km w km 115+800
- usunięcia kolizji 03/WN 110 km w km 116+520 do 116+540
- usunięcia kolizji 04/WN 110 km w km 121+120
3 Tadeusz Surowiec
41-922 Radzionków, ul. Szymały 53
Kompleksowa przebudowa i budowa telekomunikacyjnej kanalizacji kablowej, rurociągów kablowych i kanału technologicznego oraz przebudowa linii telekomunikacyjnej kablowej i napowietrznej.
4 ACTIVE INVEST Sp. z o.o.
40-084 Katowice, ul. Sobieskiego 11
Kompleksowa przebudowa sieci gazowych średniego i wysokiego ciśnienia.
5 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno Budowlanych "INŻ-BUD" Sp. z o.o.
33-100 Tarnów, ul. Chyszowska 12
Kompleksowa przebudowa kanalizacji sanitarnej, przebudowa i budowa nowej kanalizacji deszczowej wraz z urządzeniami oczyszczającymi oraz przebudowa i budowa sieci wodociągowej. Budowa kanału hydrotechnicznego.
6 ANTEX II Sp. z o.o.
22-680 Lubycza Królewska,
ul. Dolna 1/2
Kompleksowe wykonanie robót ziemnych.
7 Mostmarpal Sp. z o.o.
34-326 Pietrzykowice, Zarzecze,
ul. Piastowska 53
Kompleksowe wykonanie posadowienia pośredniego obiektów: MD/PZDsz-1.3, WD-1.5, WD-1.6, MD/PZDsz-1.9, P_RT, MD-1.11A, MD-1.11B.
8 KOMPLIDO Sp. z o.o.
40-246 Katowice,
ul. Porcelanowa 19
Wykonanie prac z zakresu branży mostowej na obiektach: WD-1.6 w km 118+097 i WD-1.8 w km 119+491.
9 Usługi Remontowo - Budowlane
IGNACY KOŁODZIEJ
32-712 Bratucice, Buczków 66
Wykonanie prac z zakresu branży mostowej na obiektach: MD/PZDsz-1.9 w km 119+829, WD-1.10A w km 121+392, WD-1.10 w km 122+021, MD-1.11A w km 122+132, MD-1.11B w km 0+129, WD-1.11 w km 122+338, P_RT w km 120+069.
10 PKP Energetyka S.A.
00-681 Warszawa, ul. Hoża 63/67
Kompleksowa przebudowa sieci trakcyjnej.
11 GROTEX Sp. z o.o.
41-800 Zabrze, ul. Lopmy 20
Kompleksowa przebudowa i budowa sieci średniego i niskiego napięcia oraz kompleksowa przebudowa sieci i kolizji elektroenergetycznych dla PKP Energetyka i stacji Zawiercie. Przebudowa zasilania.
12 Konstrukcje żelbetonowe Sp. z o.o.
Żelbet Siuta Spółka komandytowa
33-334 Kamionka Wielka,
Kamionka Wielka 724
Wykonanie prac w zakresie branży mostowej na obiektach: PZGd-1.1 w km 107+112, WD-1,2A w km 111+198,
MD/PZDsz-1.3 w km 115+356, WD-1.5 w km 116+113.
13 Damian Romanik
Firma Remontowo Budowlana
30-668 Kraków, ul. Polonijna 11/155
Wykonanie drenażu opaskowego oraz przepustów drogowych.
14 Ciura Sobiesław Przedsiębiorstwo
Usługowo - Handlowe "DORMAR"
41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Oddziały AK Ordona 339A/56
Budowa, utrzymanie oraz demontaż tymczasowego technologicznego przejazdu w poziomie szyn kategorii "F" w km 276,178 na linii nr 186 Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice oraz linii nr 1 Warszawa Zachodnia Katowice (przejazd stanowić będzie dojazd do podpory P-2 nowo budowanego wiaduktu w stacji Zawiercie
15 ELGrawer Gawron Mirosław
42-713 Kochanowice,
ul. Kochanowskiego 28
Przebudowa kolizji SRK przy wiadukcie WD-1.6 oraz przebudowa sieci teletechnicznych przy wiadukcie WD-1.6
16 ELBUD Józef Kobylarz
37-400 Nisko,
ul. Kościuszki 88
Wykonanie prac w zakresie branży mostowej na obiektach - przepusty i przejścia dla zwierząt
17 FEDRECHT Sp. z o.o.
43-220 Bojszowy, Bojszowy Nowe
ul. Kowola 11
Wykonanie technologicznych ścianek szczelnych na obiektach MD-PZDsz-1.3, MD-PZDsz-1.9, WD-1.6
18 HYDROZ Sp. z o.o. Sp.k.
34-123 Chocznia
ul. Góralska 329A
Kompleksowe wykonanie zbiorników retencyjnych oraz zimowisk dla płazów
19 INFRAPAVE Sp. z o.o.
00-844 Warszawa
ul. Grzybowska 87
Kompleksowe wykonanie ścieku trójkątnego metodą ślizgową z wykonaniem dylatacji
20 ABM MOSTY Sp. z o.o.
00-120 Warszawa
ul. Złota 59
Opracowanie dokumentacji warsztatowej prefabrykatów żelbetowych o przekroju łukowym, wyprodukowanie, dostarczenie i zamontowanie prefabrykowanych żelbetowych elementów nośnych o przekroju łukowym dla obiektu mostowego P_RT w km 120+069,85
21 B2 Sp. z o.o.
02-092 Warszawa
ul. Żwirki i Wigury 18
Dostawa i montaż łożysk oraz dostawa i montaż urządzeń dylatacyjnych dla obiektów mostowych: PZGd-1.1, WD-1.2, MD/PZDsz-1.3, WD-1.5, WD-1.6, MD/PZDsz-1.9, WD-1.10A, WD-1.10, WD-1.11
22 SYNCHROGOP Marek Ciesielski sp.k.
40-611 Katowice
ul. Fabryczna 15
Przebudowa i budowa sygnalizacji świetlnych:

1) na skrzyżowaniu z drogą krajową DK-78 z drogą wojewódzką DW-793

2) na skrzyżowaniu z drogą krajową DK-78 z ul. Oleśnickiego

23 J&T Justyna Sękalska
96-100 Skierniewice
ul. Wspólna 7/9
Kompleksowa przebudowa sieci wodociągowej (odcinek W1, W2, W3, W4, W4.1, W4.2, W5, W6, W6.1, W7, W8, W9, W10, W10.1, W10.2, W10.3
24 TRANZIT Sp. z o.o.
29-130 Moskorzew
Lubachowy 68
Kompleksowe wykonanie bypass-ów z masy bitumicznej
25 POL-TOM Sp. z o.o.
03-578 Warszawa
ul. Bieżuńska 1 lok. 4
Montaż konstrukcji z blachy falistej typu SuperCor na obiekcie MD-1.11A

Zestawienie Dalszych Podwykonawców


L.p. Pełna nazwa podmiotu Nazwa Podwykonawcy Ogólny opis zakresu prac i / lub robót
1 DAVIDEX Sp. z o.o.
33-330 Grybów, Kąclowa 373
ANTEX II Sp. z o.o. Wykonanie wykopu oraz zasypki obiektu
2 SZORCBUD Kacper Szorc
42-400 Zawiercie, ul. Mrzygłodzka 35
ANTEX II Sp. z o.o. Wykonanie wykopu oraz odhumusowania
3 Wojciech Łazarski Firma Łagbud
32-842 Paleśnica, ul. Borowa 36
ANTEX II Sp. z o.o. Wykonanie robót ziemnych (wykop)
4 ROLBUD Przedsiębiorstwo Montażowo Budowlane Wojciech Rola
33-334 Kamionka Wielka, Bogusza 51
KOMPLIDO Sp. z o. o. Wykonanie prac w zakresie branży mostowej na obiekcie WD-1.6 w km 118+097


Zestawienie Usługodawców


L.p. Pełna nazwa podmiotu Ogólny opis zakresu prac i / lub robót
1 TRAKT Sp. z o.o. sp.k.
40-159 Katowice ul. Jesionowa 9A
Wykonanie dokumentacji projektowej - sporządzenie projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego, Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowklanych (STWiORB) oraz Specyfikacji na projektowanie, projektów tymczasowej i stałej organizacji ruchu, dokumentacji projektowej powykonawczej.
Sprawowanie nadzoru autorskiego w okresie realizacji Kontraktu.
Współuczestniczenie w procesie uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę i Zezwoleniu na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRiD).
2 Dalszy usługodawca TRAKT Sp. z o.o. sp.k.
Biuro Geodezyjno – Projektowe Jakub Bąkowski, SKY Piotr Teler s.c.
05-816 Reguły, ul. Stanisława Bodycha 77E
Wykonanie mapy do celów projektowych wraz z NMT oraz dokumentacją dla Zamawiającego.
Wykonanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej związanej z nabywaniem nieruchomości – podziały nieruchomości.
Wykonanie stabilizacji pasa drogowego i sporządzenie dokumentacji dla Zamawiającego.
Opis stanu nieruchomości.
3 Dalszy usługodawca TRAKT Sp. z o.o. sp.k.
GLOBAL GEOLOGIA Michał Konopka,
Paweł Rogowski s.c.

32-020 Biskupice, Biskupice 115
Wykonanie programu badań geotechnicznych / projektu robót geodezyjnych, opinii geotechnicznej, dokumentacji badań podłoża gruntowego.
4 BUREAU VERITAS POLSKA Sp. z o.o.
02-796 Warszawa, ul. Migdałowa 4
Kompleksowa obsługa laboratoryjna.
5 KA-RO Sp. z o.o.
03-185 Warszawa, ul. Myśliborska 98E lok.149
Kompleksowa obsługa geodezyjna.
6 SAPPER SUPPORT Sp. z o.o.
44-100 Gliwice, ul. Okrężna 8
Nadzór saperski.
7 M.Speed Poland Marcin Stępniewski
01-960 Warszawa, ul. Przy Agorze 10 lok.53
Inwentaryzacja początkowa i końcowa dróg i budynków.
8 Mentor Consulting Sp. z o.o.
Środowiskowa Sp.k.

87-100 Toruń, Szosa Chełmińska 177-181
Nadzór archeologiczny.
Nadzór przyrodniczy.
9 Przemysław Wiślak
42-400 Zawiercie, ul. Wierczki 35a
Dzierżawa działki.
10 Drogmol Sp. z o.o. Sp. k.
42-625 Pyrzowice, ul. Wolności 84
Kompleksowe wdrożenie, utrzymanie i likwidacja czasowej organizacji ruchu.
11 PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
03-734 Warszawa, ul. Targowa 74
Udostępnienie i najem terenu PKP PLK S.A. dla wykonania przejazdu tymczasowego w kategorii "F", zamknięcia torów, nadzór nad prowadzonymi robotami.
12 PKP Energetyka S.A.
00-681 Warszawa, ul. Hoża 63/67
Świadczenie usług w zakresie przygotowania miejsca pracy w pobliżu urządzeń sieci trakcyjnej, jej nadzorowania w zakresie instrukcji EBH-1 i EBH1-a.
13 ANNINVEST Anna Misiewicz - Lewandowska
93-331 Łódź, ul. Kurczaki 50/8
Zapewnienie profesjonalnych ekip współpracowników i podwykonawców.

Zestawienie Dalszych Usługodawców


L.p. Pełna nazwa podmiotu Nazwa Podwykonawcy Ogólny opis zakresu prac i / lub robót
1 DOKA Polska Sp. z o.o.03-046 Warszawa, ul. Szklarniowa 8 Konstrukcje żelbetonowe Sp. z o.o. Żelbet Siuta Spółka komandytowa Dzierżawa i sprzedaż elementów deskowań, rusztowań i komponentów DOKA Polska
2 ULMA Construccion Polska S.A.05-840 Brwinów, Koszajec 50 KOMPLIDO Sp. z o.o. Najem systemów deskowań, rusztowań, usług przygotowania indywidualnych form do najmu oraz sprzedaży towarów i usług będących w ofercie ULMA


Zestawienie Dostawców


L.p. Pełna nazwa podmiotu Ogólny opis zakresu prac i / lub robót
1 TRIBAG S.A.
42-470 Siewierz, ul. Przemysłowa 2
Sprzedaż materiału: kruszywo łamane o frakcji 0-31,5 mm
2 P.P.H.U. MEGA-TRANS Sp. z o.o.
42-300 Myszków, ul. Partyzantów 21A
Sprzedaż materiału: żużel/ piasek poformierski
3 Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A.
42-470 Siewierz, ul. Bacholońska 11
Sprzedaż materiału: nadkład (rumosz skalny) oraz kruszywo łamane o frakcji 0-31,5 mm
4 ANTEX II Sp. z o.o.
22-680 Lubycza Królewska, ul. Dolna 1/2
Dostawa materiału dla wykonania podbudowy z mieszanki niezwiązanej oraz warstwy mrozoochronnej
5 Konsorcjum Stali S.A.
42-400 Zawiercie, ul. Paderewskiego 120
Dostarczenie elementów zbrojarskich ze stali w klasie AIIIN
6 ECO – TECH Sp. z o.o.
04-686 Warszawa, ul. Floksów 7
Dostawa materiału: rury stalowej
7 Anna Wojciechowska CONAN
26-600 Radom, ul. Wierzbicka 26/44
Dostawa materiału: płyty drogowe
8 ViaCon Polska Sp. z o.o.
64-130 Rydzyna, ul. Przemysłowa 6
Dostawa materiału: elementy konstrukcji stalowej SuperCor, rur stalowych HelCor oraz HelCorPA, przepustów drogowych HDPE oraz przepustów HCPA
9 GRAUMET Sp. z o.o.
00-866 Warszawa, ul. Żelazna 58/62/1221
Dostawa materiału: stal zbrojeniowa gat. B500SP
10 BETARD Sp. z o.o.
55-095 Długołęka, ul. Polna 30
Dostawa materiału: prefabrykowane belki typu "T" oraz prefabrykowane płyty betonowe
11 BRIDGER Sp. z o.o.
83-050 Kolbudy, Lublewo Gdańskie ul. Sosnowa 3
Dostawa materiału: prefabrykowane belki gzymsowe

Zestawienie Dalszych Dostawców


L.p. Pełna nazwa podmiotu Nazwa Podwykonawcy Ogólny opis zakresu prac i / lub robót
1 Griltex Polska Sp. z o.o.
62-002 Suchy Las, ul. Obornicka 7
Damian Romanik Firma Remontowo - Budowlana Dostawa materiału - geokompozyt
2 Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A.
42-470 Siewierz, ul.Bacholińska 11
ANTEX II Sp. z o.o. Sprzedaż materiału - kruszywo 0/31,5 oraz nadkład
3 Harsco Metals Polska Sp. z o.o.
42-400 Zawiercie, ul. Piłsudskiego 82
ANTEX II Sp. z o.o. Dostawa kruszywa hutniczego 0-31,5 mm
4 Transport Budowlany S.A.
42-672 Wieszowa, ul. Tarnogórska 4
ANTEX II Sp. z o.o. Transport materiału z hałdy Myszków i kopalni GZD
5 Górażdże Cement S.A.
47-316 Górażdże, Chorula, ul. Cementowa 1
ANTEX II Sp. z o.o. Dostawa materiału: hydrauliczne spoiwo drogowe